Please visit our company webpage on desktop

Contacts

e-mail
info@creamfinance.com
Latvia
creditON.lv
Czech Republic
creditON.cz
Poland
lendON.pl
Slovakia
creditONe.sk
Georgia
creditON.ge
CF_logo_grayscaleblog_bgr post_bgrcrediton-cz_logo-screditon-ge_logo-screditon-lv_logo-screditone-sk_logo-slendon-pl_logo-sedu_mapAustriaCanadaCzech RepublicDenmarkFinlandFranceGeorgiaGermanyIrelandIsraelItalyLatviaPolandRussiaSlovakiaSwedenUkraineUnited KingdomUnited States1_page_network NETWORK active_customersaverage_ageAge< 25Age25/33Age33/41Age41/49Age49/57Age57/65Age65 +22 %31 %20 %13 %7 %4 %3 %average_height198cmTALLEST PERSON155cmSHORTEST PERSON176cmAVERAGE HEIGHTcompany_statsAustriaCanadaCzech RepublicDenmarkFinlandFranceGeorgiaGermanyIrelandIsraelItalyLatviaPolandRussiaSlovakiaSwedenUkraineUnited KingdomUnited Statescompany_stats_oldISRAELGEORGIACANADAUSAGERMANYCZECH REPUBLICDENMARKSWEDENFINLANDLATVIARUSSIAUKRAINEPOLANDIRLANDFRANCEUNITED KINGDOMAUSTRIASLOVAKIAITALYcream_finance_universe_imgemployee_gender_distributiongender55%45%hobbies_curious_facts41% SPORT20% MUSIC19% OTHER13% ART16% TRAVEL10% BOOKS9% MOTOR SPORTS4% GAMING72%OF EMPLOYEESHAVE DONE SOCIALLYRESPONSIBLEACTIVITIESIN THE PASTYEAR67%EARLYBIRDS33%NIGHTOWLSlaptops_vs_desktops_in_our_offices 37% LAPTOPS 63% DESKTOPS 78% Linux- users Mac- users 11% 11% Windows- users loan_aprove31%88% Infografika_20.06 mony_vs_timeMONEYVSTIMEprinciple_lent_in020102011201220142013€ 1 000 000€ 2 000 000€ 3 000 000€ 4 500 000total_customers_with_loanstotal_registered_customers invest_bgr_1invest_bgr_2invest_bgr_3invest_picture Principle lent in € 0 2010 2011 2012 2014 2013 € 1,0 M € 2,0 M € 3,0 M € 4,5 M jobjob_picture49%MEN51%WOMEN28AVERAGEAGE2_page_fintech TECHNOLOGY FINANCE 2_page_fintech_2consumer_signinternet_signlending_signfacebook linked_in share-facebook share-linkedin twitter vk knowledge_map
 

Gwiazdkowe prezenty dla mężczyzn

20/12/2019

Święta lada dzień. Jaki prezent kupić mężczyźnie? Sprawdzony prezent, czy oryginalny? Jak kształtują się trendy, na których podpowiedź moglibyśmy liczyć szukając prezentów na ostatnią chwilę?

Już trend, czy może tylko przyzwyczajenie?

W zależności od tego, czy wybranek jest nowym ’nabytkiem’, czy też dobrze już znanym modelem, warto zastanowić się jaki charakter nadać prezentowi. W pierwszym przypadku nie może być oczywiście zobowiązujący, ale jednocześnie powinien być dopasowany do osoby. W drugim natomiast, powinien podkreślać dobrą znajomość charakteru i osobowości partnera.

Klasycznym topem są w dalszym ciągu kosmetyki, zwłąszcza zaś wody toaletowe i perfumy. Na drugim miejscu plasują się koszule i dodatki odzieżowe, takie jak rękawiczki, paski i portfele. Trzecią pozycje dzierżą od dłuższego już czasu ‘drobiazgi’ z obszaru elektroniki osobistej.    

Czy istnieją prezenty uniwersalne?

Oczywiście, że tak. Przecież każdy nosi skarpetki i używa lepszych lub gorszych perfum. Nic więc tak dobrze nie podkreśli męskiego ’ja’, jak właśnie te doskonale uniwersalne artefakty. A portfel? Jak najbardziej, tak. Prawdziwy mężczyzna powinien wszakrze dysponować portfelem, a najlepiej kilkoma. Jeszcze lepiej, gdy będą one wszystkie dobrze wypchane.

Oryginalnie

Populacja brodaczy dynamicznie rośnie. Prawdopodobnie więc każdy z nas ma w rodzinie dostojnego posiadacza zarostu, który należy pielegnować codziennie, kąpać i nacierać dedykowanymi kosmetykami. Aby sprostać wyzwaniu, warto więc rozejrzeć sią za specjalnymi zestawami dla brodaczy, których portfolio rośnie wprost proporcjonalnie do liczby mężczyzn prezentujących dumnie zarost. Pamiętajmy jednak, że kosmetyki należy dobierać odpowiednio zarówno do koloru, jak i długości brody. Nieodzownym może być (szczególnie dla doświadczonych brodaczy) zgrabny trymer. To narzędzie, które w mocarnych dłoniach dojrzałego brodacza sprawi się świetnie, nadając wyśmienitego kształtu zarostowi.

Jeśli dołączymy do kompletu kosmetyków zgrabną kosmetyczkę (naturalnie męską), prezent uzyska doskonały kształt. Skoro już pokusimy się o zakup kosmetyczki, to z dużym prawdopodobieństwem, po zaopatrzeniu jej w zestaw dla brodacza pozostanie jeszcze odrobinę miejsca. Jeśli więc znamy upodobania naszego brodacza do konkretnych zapachów, możemy doposażyć kosmetyczkę w odpowiedni brand. Zamiast jednak korzystać z dobrze znanego opakowania, spróbujmy wybić się na oryginalność i perfumy, bądź też wodę toaletową przelać do zakupionego specjalnie na tę okazję gustownego flakonu. Sprawdzi się doskonale w podróży, albowiem producent zapewne dołożył starań, aby zmieścić się w limitach linii lotniczych. O ile flakon spełni restrykcyjne wymagania przewoźnika, o tyle walizka może stać się elementem rozczarowania. Jeśli będzie zbyt duża, nie uda się jej bezkarnie wnieść na pokład samolotu, jako bagaż kabinowy. A zatem, mężczyźnie, który podróżuje (lub dopiero ma zamiar) śmiało taką właśnie walizkę spełniającą parametry określone przez linie lotnicze warto sprawić.

Niezłym pomysłem na prezent dla podróżujących panów może być także etui na wszelakie dokumenty i niewielkie gadżety, które warto trzymać w jednym miejscu.

Sportowo

Praca i podróże z nią związane wymagają odreagowania. Najlepiej, gdy dzieje się to poprzez systematyczny wysiłek fizyczny. Aby jednak dać przyczynek dla aktywności mężczyzny, warto rozważyć prezent, który będzie motywował i cieszył. Inteligentny zegarek lub też inteligentna opaska sprawią dużo satysfakcji. Zarówno w sytuacji, gdy mężczyzna rozpoczyna przygodę z siłownią/bieganiem, jak też, gdy jest już zaawansowanym sportowcem. W jednym i drugim przypadku sportowa odzież także będzie jak najbardziej użyteczna. Nigdy przecież dosyć spodni sportowych, bluz i koszulek. Z butami jednak należy uważać, albowiem mężczyźni potrafią mieć bardzo różne podbicie, a i producenci rozmiar butów podają nieco odmiennie. Niezłym pomysłem może być uzupełnienie sportowych detali zestawem słodyczy proteinowych, które szczególnie w trakcie wysiłku korzystnie wpłyną na samopoczucie ćwiczącego. 

Elegancko

Elementem garderoby, która z pewnością zostanie doceniona przez prawdziwego mężczyznę będzie ciemny golf. Doskonały zarówno do biura, jak i kina. Wraz z marynarką natomiast pasować będzie także dla wieczornego spotkania w dobrej restauracji. Golf i marynarka sprawdzą się doskonale w komplecie z dodatkami w postaci szalika i skórzanych rękawiczek. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

X